Skontaktuj się z nami

Tester IOT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku testera jest zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi. Poszukujemy osób do pracy w międzynarodowym projekcie, które posiadają nie tylko wiedzę techniczną, ale również kreatywność, dobre zdolności komunikacyjne i intuicję.
Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach, co obok wiedzy pozwala silnie rozwijać umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej w językach obcych. Oczekiwana jest mobilność i gotowość do częstego podróżowania.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka
  • Znajomość architektury i protokołów sieci GSM oraz UMTS
  • Dobra znajomość sygnalizacji używanej w interfejsie radiowym
  • Rozumienie podstaw sygnalingu sieciowego w oparciu o zasadę działania i budowę „stosu sygnałowego” modemu
  • Znajomość zagadnień pakietowej transmisji danych HSPA
  • Doświadczenie w testowaniu telefonów komórkowych (IOT, GCF, ITA)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie analizy sygnalizacji w sieciach GERAN/UTRAN
  • Wykorzystywanie oraz interpretacja głównych i najważniejszych standardów specyfikacji 3GPP
  • Umiejętność interpretacji oraz analizy problemów nie tylko w obrębie domen CAS/WAS/GAS ale również dla  RRC, MM itd.
  • Znajomość poprawnego działania sieci a w przypadku zauważenia usterki umiejętność lokalizacji problemu w odniesieniu do takich węzłów jak: HLR, eNodeB, G-GSN
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
  • Twórczą pracę w zespole  otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia i certyfikaty,
  • Szkolenia językowe
  • Ściśle określoną ścieżkę kariery
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Benefit Multisport
  • Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Elastyczność pracy i działania
  • Możliwość odpoczynku w game/chill-out room
  • Dobrze wyposażoną bibliotekę a także możliwość jej poszerzania o pozycje przez Was wskazane
  • „Owocne” poniedziałki

Zapewniamy, że:

  • doskonała atmosfera pracy pozwoli Wam na rozwijanie swoich umiejętności pod czujnym okiem naszych ekspertów
  • mecze w piłkarzyki pozwolą się odprężyć kiedy będziecie tego potrzebować
  • zadbane i zielone patio pozwoli na relaks w centrum miasta w godzinach pracy

lub przyślij nam swoje CV na adres mailowy:

Aktualne oferty pracy