Skontaktuj się z nami

Starszy Programista /Architekt SharePoint

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie roli mentora technicznego zespołu,
  • Zarządzanie zespołem SharePoint Developerów,
  • Implementacja i projektowanie rozbudowanych systemów IT (środowisko .NET, SharePoint),
  • Prowadzenie prac programistycznych zgodnie z przyjętymi standardami i dobrymi praktykami oraz wymaganiami jakościowymi,
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do projektu,
  • Współpraca z zespołem i umiejętność samodzielnego działania w oparciu o dokumentację projektu,
  • Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi.

Oczekiwania:

  •  Praktyczna znajomość platformy .NET 2.0 i wyższych,
  • 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformie SharePoint 2010 lub 2-4 lata na platformie SharePoint 2007,
  • Znajomość podstaw obiektowego języka programowania C# w tym dobra znajomość kilku frameworków oraz wiodących bibliotek jak np. ASP.NET, ADO.NET,
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Visual Studio,
  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobry poziom języka angielskiego (umiejętności pracy z dokumentacją techniczną w tym języku),
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym, idealnie przy projektach dla klienta zewnętrznego.

Mile widziane:

  • Certyfikaty z rodziny Microsoft SharePoint.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
  • Twórczą pracę w zespole  otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. SUN/Oracle, Microsoft ) oraz szkolenia językowe,
  • Ściśle określoną ścieżkę kariery,
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Benefit Multisport,
  • Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Elastyczność pracy i działania,
  • Możliwość odpoczynku w game/chill-out room,
  • Dobrze wyposażoną bibliotekę a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
  • „Owocne” poniedziałki.

Zapewniamy, że:

  • doskonała atmosfera pracy pozwoli Wam na rozwijanie swoich umiejętności pod czujnym okiem naszych ekspertów
  • mecze w piłkarzyki pozwolą się odprężyć kiedy będziecie tego potrzebować
  • zadbane i zielone patio pozwoli na relaks w centrum miasta w godzinach pracy

lub przyślij nam swoje CV na adres mailowy:

Aktualne oferty pracy